See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aviation Liability verzekering
Beschreibung: skeyes heeft de intentie om middels onderhavige opdracht een contract af te sluiten voor een verzekering burgerlijke aansprakelijkheid die voortvloeit uit de activiteiten van skeyes (2 percelen).
Interne Kennung: OA 2913
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OA 2913 - 1
Beschreibung: Verzekering van de Burgerlijke Aansprakelijkheid voortvloeiend uit de luchtvaartactiviteiten en taken als Belgisch luchtverkeersleider en dienstverlener voor luchtvaartnavigatie; verzekerde limiet van (minimum) 1.250.000.000 EUR per schadegeval en per jaar voor productaansprakelijkheid; inclusief Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Oorlog en Terrorisme (waarborguitbreiding clausule AVN52E) met een verzekerde limiet van (minimum) 250.000.000 USD per schadegeval en per jaar.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OA 2913 - 2
Beschreibung: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Oorlog en Terrorisme (waarborguitbreiding clausule AVN52G); verzekerde limiet van (minimum) 1.000.000.000 USD per schadegeval en per jaar in excedent van 250.000.000 USD (eerste polis).
Interne Kennung: 2