2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění dodávek tepla ze soustavy zásobování tepelnou energií pro nový objekt Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické, Liberec, Kostelní 9, p. o., v lokalitě Nová Ruda v Liberci
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výběr dodavatele, který zajistí řádné a včasné plnění dodávek spočívajících v zásobování tepelnou energií pro projektovaný objekt, který má být napojený na systém zásobování tepelnou energií.
Interne Kennung: ZZVZ/0044/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09324000 Fernheizung
5. Los
Los: LOT-0001