23194-2024 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów stałych zgromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu cmentarzy komunalnych we Wrocławiu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów stałych zgromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu cmentarzy komunalnych we Wrocławiu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu cmentarzy komunalnych we Wrocławiu. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy części: 1) część 1 zamówienia - usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice. Szczegółowy opis części 1 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1A do SWZ. 2) część 2 zamówienia - usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn. Szczegółowy opis części 2 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1B do SWZ. 3) część 3 zamówienia – usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica. Szczegółowy opis części 3 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1C do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość ograniczenia zakresu przedmiotu zamówienia poprzez ograniczenie ilości odpadów do wywiezienia. Zgodnie z art. 433 pkt 4) ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że Wykonawca otrzyma wynagrodzenie nie mniejsze niż 70% oferowanej ceny całkowitej.
Interne Kennung: TT-28-01/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: Specyfika Warunków Zamówienia dostępna jest pod linkiem: https://portal.smartpzp.pl/zck/public/postepowanie?postepowanie=60233202.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice.
Beschreibung: Przedmiotem część 1 zamówienia są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice. Szczegółowy opis części 1 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn.
Beschreibung: Przedmiotem część 2 zamówienia są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn. Szczegółowy opis części 2 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica.
Beschreibung: Przedmiotem część 3 zamówienia są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica. Szczegółowy opis części 3 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1C do SWZ.
Interne Kennung: Część 3 zamówienia