2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging Duurzame Gemeentelijke Opvang Putte
Beschreibung: Beveiliging duurzame gemeentelijke opvang te Putte, zie selectieleidraad Zie selectieleidraad
Interne Kennung: K010689
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Door toepassing van de niet-openbare procedure krijgt in beginsel de gehele relevante en geschikte markt toegang tot deze aanbesteding (selectiefase). Vervolgens wordt de aanbesteding beperkt tot vijf (5) aanbieders (inschrijvingsfase). De inspanningen van de Inschrijvers voor het indienen van een inschrijving staan hiermee in verhouding tot de kans op gunning van de opdracht. Zie selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beveiliging duurzame gemeentelijke opvang Putte
Beschreibung: Zie selectieleidraad Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan maximaal twee keer worden verlengd voor de duur van 1 jaar.