2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - Odstraňování havarijních stavů skalních sesuvů na území Královéhradeckého kraje v období r. 2026-2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce „Odstraňování havarijních stavů skalních sesuvů na území Královéhradeckého kraje v období r. 2026-2029“. Stavební práce, které zadavatel bude, resp. může, poptávat jsou uvedeny v příloze Soupis prací – Odstraňování havarijních stavů skalních sesuvů – předpokládaný objem prací na rok, která tvoří součást zadávací dokumentace. Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců s pěti účastníky, je odstraňování havarijních stavů skalních sesuvů na území Královéhradeckého kraje dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na odstraňování havarijních stavů skalních sesuvů na území Královéhradeckého kraje, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. Bližší informace uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: TOÚ/069-26/Ko
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: • spočívající ve využití článku 5.3 Rámcové dohody – valorizace smluvní ceny sjednané v Rámcové dohodě, uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitů dle § 222 zákona.