2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu w ramach projektu w obszarze „Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0”. Postępowanie jest podzielone na części: Część 1 Dostawa ciągnika, maszyn i urządzeń W skład którego wchodzi: Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego, z systemem automatycznego prowadzenia RTK i ISOBUS z bramką telematyczną umożliwiającą wymianę danych z Systemem do Zarządzania Gospodarstwem; Dostawa fabrycznie nowego opryskiwacza polowego sterowanego standardem ISOBUS, z automatyczną kontrolą sekcji opryskowych podczas pracy przy pomocy GPS z systemem oprysku punktowego na podstawie kamer umieszczonych na belce opryskowej; Dostawa fabrycznie nowego pielnika z prowadzeniem autonomicznym sterowanym standardem ISOBUS pielący / pielący z kamerą / sensorami do uprawy międzyrzędowej - 6 rzędowy; Dostawa fabrycznie nowego siewnika punktowego z podsiewaczem nawozu, działający w oparciu o systemem ISOBUS, z funkcją zmiennego dawkowania norm wysiewu w oparciu o mapy zasobności gleby – 6 rzędowy; Dostawa licencji na system zarządzania gospodarstwem oraz licencji do platformy z mapami biomasy i nawożenia azotowego w celu pozyskiwania map zasobności i tworzenia map aplikacyjnych; Dostawa systemu naprowadzania satelitarnego do posiadanego ciągnika umożliwiający dwukierunkową wymianę danych z systemem do zarządzania gospodarstwem. Część 2: Dostawa fabrycznie nowego drona wykonawczego do rozsiewania nawozów i wykonywania oprysków; Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, na kilka lub na wszystkie części. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1 OPZ do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 21155-2026
Interne Kennung: KGS.272.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa ciągnika, maszyn i urządzeń
Beschreibung: Część 1 Dostawa ciągnika, maszyn i urządzeń W skład którego wchodzi: Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego, z systemem automatycznego prowadzenia RTK i ISOBUS z bramką telematyczną umożliwiającą wymianę danych z Systemem do Zarządzania Gospodarstwem; Dostawa fabrycznie nowego opryskiwacza polowego sterowanego standardem ISOBUS, z automatyczną kontrolą sekcji opryskowych podczas pracy przy pomocy GPS z systemem oprysku punktowego na podstawie kamer umieszczonych na belce opryskowej; Dostawa fabrycznie nowego pielnika z prowadzeniem autonomicznym sterowanym standardem ISOBUS pielący / pielący z kamerą / sensorami do uprawy międzyrzędowej - 6 rzędowy; Dostawa fabrycznie nowego siewnika punktowego z podsiewaczem nawozu, działający w oparciu o systemem ISOBUS, z funkcją zmiennego dawkowania norm wysiewu w oparciu o mapy zasobności gleby – 6 rzędowy; Dostawa licencji na system zarządzania gospodarstwem oraz licencji do platformy z mapami biomasy i nawożenia azotowego w celu pozyskiwania map zasobności i tworzenia map aplikacyjnych; Dostawa systemu naprowadzania satelitarnego do posiadanego ciągnika umożliwiający dwukierunkową wymianę danych z systemem do zarządzania gospodarstwem. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1 OPZ do SWZ
Interne Kennung: KGS.272.01.2026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Dostawa fabrycznie nowego drona wykonawczego do rozsiewania nawozów i wykonywania oprysków
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1 OPZ do SWZ
Interne Kennung: KGS.272.01.2026/2
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge