See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Współpraca w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych poprzez ich termiczne przekształcanie w Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Gdańsku (Port Czystej Energii sp. z o.o. Gdańsk - Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. Tczew)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wdrożenie współpracy Stron w celu zapewnienia wykonania usług publicznych polegających na zagospodarowaniu frakcji energetycznej z odpadów komunalnych w instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Gdańsku (ITPOK). W ramach współpracy ZUOS jest zobowiązany do przygotowania tj. wydzielenia, w tym wysortowania frakcji energetycznej z różnych strumieni odpadów komunalnych i pokrywania kosztów jej termicznego przekształcenia, natomiast PCE zapewnia unieszkodliwienie frakcji energetycznej z odpadów komunalnych poprzez jej termiczne przekształcenie w ITPOK i optymalizację funkcjonowania systemu poprzez zapewnienie efektywności pracy instalacji. Umowa zostanie zawarta na czas oznaczony od dnia zawarcia do końca Okresu Obsługi ITPOK, który przewidziany jest na okres 25 lat. Zakłada się, iż począwszy od 11.2024 roku przez cały okres obowiązywania umowy ZUOS będzie dostarczał do PCE celem termicznego przekształcenia frakcję energetyczną z odpadów komunalnych w ilości 34 000 Mg/rok dla średniej wartości opałowej 11 MJ/kg. Ostateczna masa odpadów skierowana do termicznego przekształcenia uzależniona będzie od ładunku cieplnego odpadów.
Interne Kennung: WR/3/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001