See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robotický operační systém
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání robotického operačního systému, který je určen pro provádění operačních výkonů, u nichž jsou požadovány výsledky s nejvyšší přesností při minimálně invazivním operačním přístupu. Bližší požadavky na robotický operační systém jsou uvedeny v čl. 6 zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky je dále dodávání spotřebního materiálu nutného pro činnost robotického operačního systému pro jednotlivé operace, a to dle podmínek rámcové dohody, která bude uzavřena souběžně s kupní smlouvou na pořízení robotického operačního systému. Předmětem veřejné zakázky je dále zaškolení personálu zadavatele a konečně poskytování záručního a pozáručního servisu.
Interne Kennung: 2024008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik, 33100000 Medizinische Geräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33100000 Medizinische Geräte, 33160000 Operationstechnik