232033-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Rámcová dohoda na zajištění komplexních služeb souvisejících s administrací zadávacích řízení včetně poskytování právního poradenství v oblasti veřejného investování (2025)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění komplexních služeb souvisejících s administrací zadávacích řízení včetně poskytování právního poradenství v oblasti veřejného investování (2025)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb spočívajících v administraci zadávacích řízení dle ZZVZ včetně případných souvisejících právních služeb (zejména zastoupení Zadavatele v případě přezkumného řízení u orgánu dohledu, zastoupení Zadavatele v soudním řízení, budou-li potřebné), a právního poradenství v oblasti veřejného investování (dále jen „Veřejná zakázka“). Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung684269-2025
Interne Kennung031/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung, 79110000 Juristische Beratung und Vertretung, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001