See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa A kursy (16231_23161,12321_32121,12322_32122,10163_16102,16141_14162,19251_25191,13161_16131,32131_13321,19122_12192)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A. Usługa A – obsługa kursów międzywęzłowych, tj.: a) Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. b) Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych. dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 702473-2024
Interne Kennung: CZ.26.718.2024.DTPN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- kurs nr 12321; 32121
Beschreibung: Część 2- obejmuje kurs nr 12321; 32121 w relacji: WER Niepołomice-DER Koszalin oraz DER Koszalin-WER Niepołomice. Maksymalne ilości usług, które mogą zostać zlecone Wykonawcy przez Zamawiającego w ramach wykonywania umowy: — maksymalna ilość kilometrów z prawem opcji - 268 931 — ilość kilometrów gwarantowana -229 369— ilość kilometrów objęta prawem opcji - 39 562. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia (do 50% usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Maksymalny zakres zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne Kennung: CZ.26.718.2024.DTPN- część 2
Menge: 268 931 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia w części 2: 229 369 kilometrów, stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie dla części nr 2: 39 562 kilometrów, może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 6 miesięcy dla części 2 przekroczy 229 369 kilometrów. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż miesiąc przed dniem określonym w § 3 ust. 2, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca powinien zostać powiadomiony na nie mniej niż 30 dni przed skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- kurs nr 12322; 32122
Beschreibung: Część 3- obejmuje kurs nr 12322; 32122 w relacji: WER Niepołomice-DER Koszalin oraz DER Koszalin-WER Niepołomice. Maksymalne ilości usług, które mogą zostać zlecone Wykonawcy przez Zamawiającego w ramach wykonywania umowy: — maksymalna ilość kilometrów z prawem opcji - 334 264 — ilość kilometrów gwarantowana -285 384— ilość kilometrów objęta prawem opcji - 48 880. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia (do 50% usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Maksymalny zakres zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne Kennung: CZ.26.718.2024.DTPN- część 3
Menge: 334 264 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia w części 3: 285 384 kilometrów, stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie dla części nr 3: 48 880 kilometrów, może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 6 miesięcy dla części 3 przekroczy 285 384 kilometrów. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż miesiąc przed dniem określonym w § 3 ust. 2, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca powinien zostać powiadomiony na nie mniej niż 30 dni przed skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- kurs nr 10163; 16102
Beschreibung: Część 4- obejmuje kurs nr 10163; 16102 w relacji: WER Warszawa-WER Pruszcz Gdański oraz WER Pruszcz Gdański-WER Warszawa. Maksymalne ilości usług, które mogą zostać zlecone Wykonawcy przez Zamawiającego w ramach wykonywania umowy: — maksymalna ilość kilometrów z prawem opcji - 128 188 — ilość kilometrów gwarantowana -109 500— ilość kilometrów objęta prawem opcji - 18 688. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia (do 50% usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Maksymalny zakres zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne Kennung: CZ.26.718.2024.DTPN- część 4
Menge: 128 188 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia w części 4: 109 500 kilometrów, stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie dla części nr 4: 18 688 kilometrów, może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 6 miesięcy dla części 4 przekroczy 109 500 kilometrów. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż miesiąc przed dniem określonym w § 3 ust. 2, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca powinien zostać powiadomiony na nie mniej niż 30 dni przed skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- kurs nr 16141; 14162
Beschreibung: Część 5- obejmuje kurs nr 16141; 14162 w relacji: WER Pruszcz Gdański- WER Komorniki oraz WER Komorniki-WER Pruszcz Gdański. Maksymalne ilości usług, które mogą zostać zlecone Wykonawcy przez Zamawiającego w ramach wykonywania umowy: — maksymalna ilość kilometrów z prawem opcji - 127 840 — ilość kilometrów gwarantowana -105 280— ilość kilometrów objęta prawem opcji - 22 560. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia (do 50% usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Maksymalny zakres zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne Kennung: CZ.26.718.2024.DTPN- część 5
Menge: 127 840 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia w części 5: 105 280 kilometrów, stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie dla części nr 5: 22 560 kilometrów, może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 6 miesięcy dla części 5 przekroczy 105 280 kilometrów. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż miesiąc przed dniem określonym w § 3 ust. 2, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca powinien zostać powiadomiony na nie mniej niż 30 dni przed skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- kurs nr 19251; 25191
Beschreibung: Część 6- obejmuje kurs nr 19251; 25191 w relacji: WER Szczecin-DER Płock-DER Ciechanów-DER Ostrołęka oraz DER Ostrołęka-DER Ciechanów-DER Płock-WER Szczecin. Maksymalne ilości usług, które mogą zostać zlecone Wykonawcy przez Zamawiającego w ramach wykonywania umowy: — maksymalna ilość kilometrów z prawem opcji - 299 672—ilość kilometrów gwarantowana -255 304— ilość kilometrów objęta prawem opcji - 44 368. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia (do 50% usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Maksymalny zakres zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne Kennung: CZ.26.718.2024.DTPN- część 6
Menge: 299 672 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia w części 6: 255 304 kilometrów, stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie dla części nr 6: 44 368 kilometrów, może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 6 miesięcy dla części 6 przekroczy 255 304 kilometrów. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż miesiąc przed dniem określonym w § 3 ust. 2, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca powinien zostać powiadomiony na nie mniej niż 30 dni przed skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.