2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding accountantsdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van accountantsdiensten voor Aanbestedende dienst voor de boekjaren 2026 tot en met 2031. De scope van deze aanbesteding ziet toe op de volgende accountantsdiensten: 1. Pre-auditbespreking inclusief plan van aanpak. 2. Interimcontrole. 3. Jaarrekeningcontrole. 4. Belastingverantwoordingen (controle belastingheffing, -inning en afdracht deelnemers). De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie ingeschatte, indicatieve opdrachtwaarde van circa € 70.000,00 exclusief btw per jaar. Let op: De geraamde opdrachtwaarde is indicatief, bedraagt € 420.000,00 exclusief btw en is gebaseerd op de totale looptijd van zes (6) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 630.000,00 exclusief btw en is ook gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van accountantsdiensten voor Aanbestedende dienst voor de boekjaren 2026 tot en met 2031. De scope van deze aanbesteding ziet toe op de volgende accountantsdiensten: 1. Pre-auditbespreking inclusief plan van aanpak. 2. Interimcontrole. 3. Jaarrekeningcontrole. 4. Belastingverantwoordingen (controle belastingheffing, -inning en afdracht deelnemers). De geraamde opdrachtwaarde is indicatief, bedraagt € 420.000,00 exclusief btw en is gebaseerd op de totale looptijd van zes (6) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 630.000,00 exclusief btw en is ook gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan accountantsdiensten. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit geldt bijvoorbeeld in de volgende situaties: 1. Toename aantal deelnemers. 2. Verandering in accountantscontrolebehoefte. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht en die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale meerwaarde van 50% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde exclusief btw, zoals geoffreerd in Annex III Prijzenblad. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.