232068-2026 - Wettbewerb
Polen – Sortier- und Siebmaschinen – Dostawa fabrycznie nowego mobilnego przesiewacza bębnowego dla Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego mobilnego przesiewacza bębnowego dla Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego mobilnego przesiewacza bębnowego dla Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Interne KennungZP.4/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
LosLOT-0001