2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości na terenie Szpitala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości na terenie Wojewódzkiego Specjalistycznego ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy Zakres usługi obejmuje utrzymanie w należytym stanie sanitarno-higienicznym 4 oddziałów szpitalnych (137 łóżek), Działu Diagnostyczno-Leczniczego ( ilość badań endoskopowych w skali roku 700), Izby Przyjęć (ilość przyjmowanych pacjentów w skali roku 5 000), Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, Zakładu Mikrobiologii, Apteki wraz z ich wyposażeniem.
Interne Kennung: ZP/11/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: 5.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości na terenie Wojewódzkiego Specjalistycznego ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy 5.2 Zakres usługi obejmuje utrzymanie w należytym stanie sanitarno-higienicznym 4 oddziałów szpitalnych (137 łóżek), Działu Diagnostyczno-Leczniczego ( ilość badań endoskopowych w skali roku 700), Izby Przyjęć (ilość przyjmowanych pacjentów w skali roku 5 000), Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, Zakładu Mikrobiologii, Apteki wraz z ich wyposażeniem
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste