See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Szadek w okresie od 01.03.2024 r. do 28.02.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Szadek w okresie od 01.03.2024 do 28.02.2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Szadek w okresie od 01.03.2024 r. do 28.02.2025 r.