2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informační vyrozumívací a varovný systém města Kroměříže
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka, instalace, montáž, uvedení do provozu a následný provoz, servis i podpora informačního vyrozumívacího a varovného systému města Kroměříž (IVVS). Jedná se o realizaci nového systému IVVS v Kroměříži a místních částech. Bude zahrnovat vybudování nového řídícího pracoviště s obousměrným digitálním přenosem, rádiový převaděč, podružné vysílací pracoviště, instalaci 7 nových elektronických sirén a 371 kusů nových digitálních hlásičů včetně reproduktorů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 35121700 Alarmsysteme, 35240000 Sirenen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: .
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35240000 Sirenen, 35121700 Alarmsysteme, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit