See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi wsparcia technicznego dla posiadanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego urządzeń Hewlett Packard Enterprise
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i świadczenie usług wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń firmy Hewlett Packard Enterprise wraz z wbudowanym oprogramowaniem sprzętowym wyszczególnionych w Załączniku nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji zamówienia, płatności, etc. określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), w załączniku nr 1 do OPZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „PPU”).
Vorherige Bekanntmachung: 385812-2024
Interne Kennung: DZZK/26/DZU/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Usługi wsparcia technicznego dla posiadanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego urządzeń Hewlett Packard Enterprise”