23218-2024 - Wettbewerb
Polen – Inkubatoren – Dostawa, montaż i uruchomienie 3 sztuk inkubatorów otwartych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie 3 sztuk inkubatorów otwartych.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu Parametry wymagane (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako FPW), formularz ten winien bezwzględnie być złożone wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako FO).
Interne Kennung: ZP/220/134/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 PZP wyznacza termin składania ofert krótszy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0001