232201-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Skupinový vodovod Kácov - Zbizuby - Rataje nad Sázavou
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSkupinový vodovod Kácov - Zbizuby - Rataje nad Sázavou
BeschreibungVýstavba skupinového vodovodu(dále SV Kácov) mezi Kácovem a Ratajemi nad Sázavou, který tak bude připojen na vodovodní síť města Zruč n. Sázavou a tedy na soustavu vodovodů zásobených z vodní nádrže Švihov (Želivka).
Interne KennungCZ.05.01.04/04/22_003/00000102
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungVýstavba skupinového vodovodu(dále SV Kácov) mezi Kácovem a Ratajemi nad Sázavou, který tak bude připojen na vodovodní síť města Zruč n. Sázavou a tedy na soustavu vodovodů zásobených z vodní nádrže Švihov (Želivka)
Interne Kennung42/2022
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna termínu dokončení. Předmětem dodatku č. 2 je změna termínu dokončení prací vzhledem k neočekávaným komplikacím uvedených v tomto dodatku.