232259-2026 - Wettbewerb
Polen – Tablettcomputer – Zestaw infrastruktury mobilnej do kształcenia i egzaminowania przedklinicznego, w tym tablety wraz z zestawem ochronnym, systemem ładowania oraz systemem zarządzania i kontroli urządzeń mobilnych - AZP.25.1.25.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZestaw infrastruktury mobilnej do kształcenia i egzaminowania przedklinicznego, w tym tablety wraz z zestawem ochronnym, systemem ładowania oraz systemem zarządzania i kontroli urządzeń mobilnych - AZP.25.1.25.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dostawa zestawu infrastruktury mobilnej do kształcenia i egzaminowania przedklinicznego, w tym tablety wraz z zestawem ochronnym, systemem ładowania oraz systemem zarządzania i kontroli urządzeń mobilnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 o SWZ, oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW związku z planowanym wszczęciem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w którym termin zakończenia realizacji inwestycji został określony na dzień 22 czerwca 2026 r., skrócenie terminu postępowania ma uzasadnienie, ze względu na czas pozostający na przeprowadzenie procedury zamówieniowej, zawarcie umowy oraz realizację zamówienia. Zastosowanie dłuższego niż minimalny terminu składania ofert mogłoby spowodować ryzyko niedochowania terminów realizacji projektu wynikających z harmonogramu KPO. Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, skrócenie terminu na składanie ofert jest uzasadnione, przy jednoczesnym zachowaniu zasady konkurencyjności.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungdostawa zestawu infrastruktury mobilnej do kształcenia i egzaminowania przedklinicznego, w tym tablety wraz z zestawem ochronnym, systemem ładowania oraz systemem zarządzania i kontroli urządzeń mobilnych
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy