See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie i odbiór odpadów wym. w tabeli nr 1SWZ z PSZOK-ów (lub miejsc magazynowania znajdujących się w PSZOK-u) usytuowanych w: - Powodowie w godzinach od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku; - Przemęcie, ul. Starkowska 10 w godzinach 7.00-16.00 od poniedziałku do piątku; - Siedlcu, ul. Konwaliowa poniedziałek, środa i czwartek w godzinach od 7.30 do 15.30, we wtorek od 7.30 do 17.00, w piątek od 7.30 do 14.00; poprzez przetransportowanie ich z tych Punktów do miejsca zagospodarowania i ich zagospodarowanie w okresie od dnia 1.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. 2. PSZOK-i w: gminach Siedlec i Przemęt prowadzone są przez operatorów wyłonionych w ramach oddzielnego postępowania a w Powodowie przez Związek Międzygminny „Obra”. Przekazującymi odpady będą: Związek Międzygminny „Obra” oraz operatorzy: - konsorcjum: PGO ZAJĄC SP. Z O.O., oraz FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DOMINIK ZAJĄC, - Zakład Eksploatacji Urządzeń Komunalnych Sp. z o. o., którzy na podstawie odrębnej umowy świadczą usługi odbioru odpadów od właścicieli nieruchomości oraz prowadzenia Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Vorherige Bekanntmachung: 590380-2025
Interne Kennung: ZMO.GO.271.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opakowania z papieru i tektury
Beschreibung: Zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury
Interne Kennung: 1
Menge: 200 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Opakowania z tworzyw sztucznych
Beschreibung: Zagospodarowanie opakowań z tworzyw sztucznych
Interne Kennung: 2
Menge: 1 150 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Odpady wielkogabarytowe - całe elementy mebli oraz elementy z mebli pozbawione metalu i drewna
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych - całe elementy mebli oraz elementy z mebli pozbawione metalu i drewna
Interne Kennung: 3
Menge: 300 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03
Beschreibung: Zagospodarowanie materiałów izolacyjnych
Interne Kennung: 4
Menge: 10 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03
Beschreibung: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03
Interne Kennung: 5
Menge: 800 Tonnen