2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i przebudowa pomieszczeń oddziałów stacjonarnych w bud. G „Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego” sp. z o.o
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem Umowy jest wykonanie prac objętych przedmiotem zamówienia określony został w dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie oddziału I stacjonarnego oraz prac związanych z prawidłowym przeprowadzeniem realizacji
Interne Kennung: 16 ODDZ DCZP 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wybrzeże J. C.-Korzeniowskiego 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji i przebudowie oddziałów w budynku G, zlokalizowanym na terenie Zamawiającego. Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotem zamówienia określony został w dokumentacji projektowo-kosztorysowej .