2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA I WDROŻENIE OPROGRAMOWANIA SYSTEMOWEGO, WIRTUALIZACYJNEGO I BAZODANOWEGO DLA ŚRODOWISKA SERWEROWEGO SZPITALA W RAMACH ROZWOJU INFRASTRUKTURY CYFROWEJ W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG (...) — INWESTYCJA D.1.1.2 (...)
Beschreibung: 3.1 Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA I WDROŻENIE OPROGRAMOWANIA SYSTEMOWEGO, WIRTUALIZACYJNEGO I BAZODANOWEGO DLA ŚRODOWISKA SERWEROWEGO SZPITALA W RAMACH ROZWOJU INFRASTRUKTURY CYFROWEJ W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA", zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz opisem parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane zgodnie z zasadą DNSH. Pełna nazwa postępowania: DOSTAWA I WDROŻENIE OPROGRAMOWANIA SYSTEMOWEGO, WIRTUALIZACYJNEGO I BAZODANOWEGO DLA ŚRODOWISKA SERWEROWEGO SZPITALA W RAMACH ROZWOJU INFRASTRUKTURY CYFROWEJ W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA"
Interne Kennung: ZP/90/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA I WDROŻENIE OPROGRAMOWANIA SYSTEMOWEGO, WIRTUALIZACYJNEGO I BAZODANOWEGO DLA ŚRODOWISKA SERWEROWEGO SZPITALA W RAMACH ROZWOJU INFRASTRUKTURY CYFROWEJ W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW (...)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA I WDROŻENIE OPROGRAMOWANIA SYSTEMOWEGO, WIRTUALIZACYJNEGO I BAZODANOWEGO DLA ŚRODOWISKA SERWEROWEGO SZPITALA W RAMACH ROZWOJU INFRASTRUKTURY CYFROWEJ W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA", zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz opisem parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48625000 Betriebssysteme für offene Systeme