See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej w systemy informatyczne i urządzenia komputerowe w ramach projektu " Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne- UWM w Olsztynie" finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest doposażenie Centrum Symulacji Medycznej w systemy informatyczne i urządzenia komputerowe w ramach projektu " Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne- UWM w Olsztynie" finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 37077-2026
Interne Kennung: 11/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: System do zarządzania CSM - dostarczenie i kompleksowe wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP/WMS lub równoważnego, wspierającego kluczowe procesy operacyjne CSM – 1 zestaw
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: System do zarządzania CSM - dostarczenie, montaż i kompleksowe wdrożenie zintegrowanego systemu monitorów informacyjnych - 14 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: System do zarządzania CSM - dostarczenie, montaż i kompleksowe wdrożenie zintegrowanego systemu czujników weryfikujący faktyczną zajętość pomieszczeń - 19 sal
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: System do zarządzania CSM - dostarczenie, montaż i kompleksowe wdrożenie zamków elektronicznych umożliwiających kontrolę dostępu - 36 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: System do zarządzania CSM - dostarczenie, montaż i kompleksowe wdrożenie zintegrowanego systemu identyfikacji położenia klasy RTLS (Real-Time Location System) lub równoważnego monitorującego lokalizację sprzętu na terenie CSM – 1 zestaw
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Urządzenia komputerowe - laptopy - 12 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Urządzenia komputerowe - projektor biznesowy Full HD - 4 szt.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Urządzenia komputerowe – komputer ALL-IN-ONE z ekranem dotykowym - 6 szt.