232393-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kaffee, Tee und zugehörige Produkte – Produkty na výrobu nápojů pro hospitalizované pacienty a zaměstnance
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProdukty na výrobu nápojů pro hospitalizované pacienty a zaměstnance
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nálevových čajů a instantních čajových, kávovinových a proteinových směsí pro přípravu nápojů pro hospitalizované pacienty a zaměstnance, v předpokládaném rozsahu, dle aktuální potřeby zadavatele, v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací. Součástí plnění je také bezplatná zápůjčka 90 ks výrobníků nápojů, 5 ks vířičů nápojů a 1 kávovaru (počet se může v průběhu platnosti smlouvy na základě požadavku objednatele měnit). Výrobníky a vířiče musejí splňovat technické parametry uvedené v dokumentu Specifikace zapůjčené technologie, příloha č. 6 ZD.
Interne KennungVZ2025032
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení na dodávky
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenuvedeny ve smlouvách