See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty porządkowe na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w zakresie zimowego i letniego oczyszczania dróg gminnych, chodników, zatok parkingowych oraz stanowisk handlowych
Beschreibung: Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych usług, co w zamówieniu podstawowym i jest zgodne z jego przedmiotem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w szczególności zakres usług oraz warunki ich udzielenia określa: a) Opis Przedmiotu Zamówienia; b) Formularz cenowy stanowiący jednocześnie zakres prac do wykonania; c) Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 153327-2026
Interne Kennung: UD-III-WZP.271.9.2026.MMA
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung