2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering schouderprothesen (fractuur reverse en hemi) incl. instrumentarium en ondersteuning
Beschreibung: MUMC+ is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van schouderprothesen ten behoeve van de behandeling van schouderfracturen. Het betreft primair fractuur reverse schouderprothesen (dominant volume) en in beperkte mate hemi schouderprothesen (incidenteel; naar verwachting slechts enkele casussen per jaar). Het totale aantal schouderfracturen wordt geraamd op circa 30 -35 ingrepen per jaar. Waarvan 30 reverse schouderprothesen en 5 hemi schouderprothesen. De opdracht omvat – naast de implantaten – ook het bijbehorende (steriele) instrumentarium, eventuele bruikleen/leen- en omruilvoorzieningen, logistieke ondersteuning en klinische/technische ondersteuning rondom de ingrepen (bijv. OK-ondersteuning en producttraining), conform de aanbestedingsdocumenten. De beoogde looptijd is 3 jaar, met drie eenzijdige optie-jaren van telkens 1 jaar (3 + 1 + 1 +1). De aanbesteding is gericht op één leverancier/contractpartij voor het gehele pakket. Circa 30 -35 ingrepen per jaar waarvan 30 reverse schouderprothesen en 5 hemi schouderprothesen.
Interne Kennung: EA-2025-012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: MUMC+ is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van schouderprothesen ten behoeve van de behandeling van schouderfracturen bij ASA 3 patiënten. Het betreft primair fractuur reverse schouderprothesen (dominant volume) en in beperkte mate hemi schouderprothesen (incidenteel; naar verwachting slechts enkele casussen per jaar). Het totale aantal schouderfracturen wordt geraamd op maximaal circa 30 - 35 ingrepen per jaar. Waarvan 30 reverse schouderprothesen en 5 hemi schouderprothesen. De opdracht omvat – naast de implantaten – ook het bijbehorende (steriele) instrumentarium, eventuele bruikleen/leen- en omruilvoorzieningen, logistieke ondersteuning en klinische/technische ondersteuning rondom de ingrepen (bijv. OK-ondersteuning en producttraining), conform de aanbestedingsdocumenten. De beoogde looptijd is 3 jaar, met drie eenzijdige optie-jaren van telkens 1 jaar (3 + 1 + 1 +1). De aanbesteding is gericht op één leverancier/contractpartij voor het gehele pakket. Circa 30 -35 ingrepen per jaar waarvan 30 reverse schouderprothesen en 5 hemi schouderprothesen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van de initiële contractsduur van drie (3) jaar heeft Opdrachtgever de optie om de Overeenkomst eenzijdig te verlengen met drie (3) afzonderlijke verlengingsperioden van telkens één (1) jaar. Van deze optie kan door Opdrachtgever geheel of gedeeltelijk gebruik worden gemaakt. De maximale looptijd van de Overeenkomst bedraagt daarmee zes (6) jaar.
232459-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EA-2025-012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183200 Orthopedische protheses
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: