2. Verfahren
Verfahren
Titel: C028 - Promotieartikelen
Beschreibung: Perceel 1: Katoenen tasjes. De opdracht betreft op hoofdlijnen: 1. Het voor Curio inkopen en bedrukken van katoenen tasjes; 2. Het in voorraad nemen (waaronder opslaan), verzenden, afleveren van katoenen tasjes aan bestellers. Perceel 2: kernassortiment en gelegenheden. De opdracht betreft op hoofdlijnen: 1. Het inkopen en bedrukken van kernassortiment artikelen; 2. Het adviseren over, inclusief het inkopen en bedrukken van gelegenheidsartikelen; 3. Het in voorraad nemen (met inbegrip van opslaan) van Producten; 4. Het beheren van- en rapporteren over- de voorraad en Curio daarbij voorzien van advies. 5. Het na ontvangst van een bestelling: verzenden, afleveren en (onverhoopt) retour nemen van Producten. 6. Het maken, inrichten en beheren van een OCI koppeling zodat Curio medewerkers promotieartikelen kunnen bestelling in de Curio AFAS bestelomgeving of Curio bestelomgeving zoals deze tussentijds kan worden gewijzigd. 7. Het beschikbaar stellen, inrichten en beheren van een standalone webshop in Curio huisstijl.
Interne Kennung: C028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18300000 Kleidung, 18930000 Säcke und Beutel, 39295200 Regenschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: katoenen tasjes
Beschreibung: Perceel 1: Katoenen tasjes. De opdracht betreft op hoofdlijnen: 1. Het voor Curio inkopen en bedrukken van katoenen tasjes; 2. Het in voorraad nemen (waaronder opslaan), verzenden, afleveren van katoenen tasjes aan bestellers.
Interne Kennung: C028: Perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: kernassortiment en gelegenheden
Beschreibung: Perceel 2: kernassortiment en gelegenheden. De opdracht betreft op hoofdlijnen: 1. Het inkopen en bedrukken van kernassortiment artikelen; 2. Het adviseren over, inclusief het inkopen en bedrukken van gelegenheidsartikelen; 3. Het in voorraad nemen (met inbegrip van opslaan) van Producten; 4. Het beheren van- en rapporteren over- de voorraad en Curio daarbij voorzien van advies. 5. Het na ontvangst van een bestelling: verzenden, afleveren en (onverhoopt) retour nemen van Producten. 6. Het maken, inrichten en beheren van een OCI koppeling zodat Curio medewerkers promotieartikelen kunnen bestelling in de Curio AFAS bestelomgeving of Curio bestelomgeving zoals deze tussentijds kan worden gewijzigd. 7.Het beschikbaar stellen, inrichten en beheren van een standalone webshop in Curio huisstijl;
Interne Kennung: C028: Perceel 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18300000 Kleidung, 39295200 Regenschirme