2. Verfahren
Verfahren
Titel: Merkonafhankelijk materieeladviseur en -leverancier
Beschreibung: Mededingingsprocedure met onderhandeling om te komen tot één merkonafhankelijke adviseur en leverancier van materieel. We willen een samenwerking (raamovereenkomst) aangaan met een tussenpersoon, die ons kan begeleiden in onze materieelkeuzes en ons vervolgens de best passende machine kan leveren. In nadere offerteaanvragen onder een raamovereenkomst specificeren we zoveel mogelijk functioneel aan welke eisen een specifieke machine moet voldoen.
Interne Kennung: T165077
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding betreft een Mededingingsprocedure met onderhandeling waarop de Aanbestedingswet 2012 van toepassing is. Deze procedure is ingericht volgens onderstaande stappen: Inschrijving U dient voor de uiterste datum voor het indienen van de Inschrijving zoals genoemd in de planning in hoofdstuk 2 een Inschrijving in. Uw inschrijving bestaat uit; - Het beantwoorden van alle vragen op de vragenlijst in Mercell - Het Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA), volledig ingevuld en ondertekend - Bijlage 2, Wensen Casus, volledig ingevuld - Uw offerte voor (of omschrijving van) de aangeboden tractor - Uw beschrijving hoe u ons in de contractfase prijstransparantie kunt bieden (vormvrij) - Uw beschrijving hoe u ons prijstransparantie kunt aantonen en hoe u het leveren van materieel t.b.v. Waterschap Hunze en Aa’s toegankelijk houdt voor alle potentiële aanbieders. Eventuele selectie Interviews en onderhandelingen kosten voor het Waterschap èn voor Inschrijvers spanning en tijd. We willen daarom niet onnodig veel Inschrijvers toelaten tot de volgende fase. Indien we méér dan vijf Inschrijvingen ontvangen, brengen we het aantal Inschrijvers dat wordt uitgenodigd voor interviews en de onderhandelingen terug tot maximaal vijf. Dit doen we op basis van de prijs- kwaliteitverhouding van de ingediende tractor. De vijf Inschrijvers met de hoogste som van punten op de gunningcriteria GC 1 – Wensen Casus en GC 3 - Aanschafwaarde casus worden in dit geval voor een interview uitgenodigd. Interview Onderdeel van uw eerste inschrijving is een interview met beoogd adviseur. Adviseurs worden tijdens dit interview onderworpen aan een serie vragen om te kunnen beoordelen in welke mate de adviseur expertise heeft op het gebied van: - De technische aspecten van materieel en aanbouwdelen - De toepassing van verschillende stukken materieel door het Waterschap - De markt, verschillende merken, aanbieders en servicepartijen - Advies- en onderhandelvaardigheden. Onderhandelingen Na het voeren van de interviews gaan we met de betrokken Inschrijvers in onderhandeling. We plannen met elke Inschrijver één gesprek in om van gedachten te wisselen over de in de casus uitgevraagde machine, maar ook over de beoogde samenwerkingsvorm en contractuele voorwaarden. Van elk gesprek wordt een verslag opgesteld dat met de betreffende Inschrijver wordt gedeeld. Ook maken we een geanonimiseerde overkoepelende samenvatting van de voor ons belangrijkste leerpunten, eventuele conclusies en vastgestelde wijzigingen aan de conceptovereenkomst die voor alle Inschrijvers van belang zijn en integraal doorgevoerd worden. Deze samenvatting wordt samen met de definitieve conceptovereenkomst aan alle Inschrijvers verstrekt. Best and final offer (BAFO) Na de onderhandelfase krijgen Inschrijvers de gelegenheid een Best And Final Offer in te dienen. U kunt dus aan de hand van de onderhandelresultaten de aangeboden tractor, aanbouwdelen, opties (wensen), prijzen en ook uw vergoeding nog aanpassen. Ook de gevraagde aanvullende informatie, over het transparant maken van prijzen en het toegankelijk houden voor alle potentiële aanbieders, kunt u bij uw BAFO nog aanpassen. Op dit Best And Final Offer zijn de deze samenvatting van de onderhandelresultaten en de definitieve conceptovereenkomst van toepassing. De Best And Final Offers worden volgens de procedure in hoofdstuk 4 van dit document beoordeeld. Deze beoordeling leidt tot het vaststellen van de Economisch Meest Voordelige Inschrijving. Met de Inschrijver die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving heeft gedaan wordt de Raamovereenkomst afgesloten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher, 16700000 Traktoren, 34352300 Reifen für Landwirtschaftsfahrzeuge, 42414400 Auf Fahrzeugen montierte Kräne, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 43262000 Aushubmaschinen, 44411100 Wasserhähne, 51521000 Installation von landwirtschaftlichen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000