See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przesył i dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) o minimalnej wartości ciepła spalania 34 MJ/m3, o ciśnieniu 2,5 kPa do 24 punktów poboru gazu w m. Wędrzyn, Międzyrzecz, Czerwieńsk, Krosno Odrzańskie oraz Nowogród Bobrzański w ramach oferty pod nazwą „Prosto z Rynku”.
Beschreibung: Przesył i dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) o minimalnej wartości ciepła spalania 34 MJ/m3, o ciśnieniu 2,5 kPa do 24 punktów poboru gazu w m. Wędrzyn, Międzyrzecz, Czerwieńsk, Krosno Odrzańskie oraz Nowogród Bobrzański w ramach oferty pod nazwą „Prosto z Rynku”.
Interne Kennung: 109/WR/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60300000 Transport in Rohrfernleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001