See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – SW licence a související služby pro elektronizaci zdravotnictví
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zřízení a provoz DNS za účelem průběžného pořizování: - softwarových licencí (nových trvalých licencí a/nebo jejich obnov), - softwarové údržby (software maintenance), - subskripcí SaaS/služeb v cloudu, a to v kategoriích DNS uvedených níže. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou licenční klíče/přístupy, poskytování maintenance a/nebo subskripcí v rámci oficiálních servisních programů příslušných výrobců podle zařazení v příslušné kategorii. DNS je rozdělen do následujících čtyř kategorií, a to - Kategorie 1 - Enterprise Architect Ultimate + Pro Cloud Server (Sparx Systems) - Kategorie 2 - Test management – Testiny (Mategra) - Kategorie 3 - Atlassian Cloud – Jira Service Management Premium, Confluence Premium a Atlassian Guard - Kategorie 4 – ArchiREPO – Enterprise Architecture Repository
Interne Kennung: 0569/026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí DNS dle § 138 a násl. ZZVZ. V tomto zadávacím řízení se postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 a násl. ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1 - Enterprise Architect Ultimate + Pro Cloud Server (Sparx Systems)
Beschreibung: Dodávka nových trvalých licencí a/nebo obnova maintenance, včetně podpory po sjednané období výrobce Sparx Systems Pty Ltd, se sídlem 99 Albert Street, Creswick, Victoria 3363, Australia. (poštovní adresa: PO Box 12, Creswick, VIC 3363).
Interne Kennung: 0569/026 - Kategorie 1
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie 4 – ArchiREPO – Enterprise Architecture Repository
Beschreibung: Poskytnutí subskripce (např. role editor/viewer) včetně podpory po dobu subskripce výrobce/poskytovatele ArchiRepoGroup (produkt je poskytován prostřednictvím lokálních partnerů uvedených výrobcem).
Interne Kennung: 0569/026 - Kategorie 4
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie 3 - Atlassian Cloud – Jira Service Management Premium, Confluence Premium a Atlassian Guard
Beschreibung: Poskytnutí subskripce pro sjednaný počet uživatelů včetně podpory po dobu subskripce výrobce Atlassian Pty Ltd, se sídlem Level 6, 341 George Street, Sydney NSW 2000, Australia.
Interne Kennung: 0569/026 - Kategorie 3
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie 2 - Test management – Testiny (Mategra)
Beschreibung: Poskytnutí subskripce (editor/viewer) včetně podpory po dobu subskripce výrobce Mategra GmbH, se sídlem Fasanstraße 25/14, 8052 Graz, Austria.
Interne Kennung: 0569/026 - Kategorie 2