See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sit szczelinowych i zgrzewanych z drutów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 284-16.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sit szczelinowych i zgrzewanych z drutów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 702600265
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43620000 Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 1 - Część zamówienia nr 1
Beschreibung: Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Część zamówienia nr 1
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 2 - Część zamówienia nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Część zamówienia nr 2
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 3 - Część zamówienia nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Część zamówienia nr 3
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 4 - Część zamówienia nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Część zamówienia nr 4
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 5 - Część zamówienia nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - Część zamówienia nr 5
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 6 - Część zamówienia nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - Część zamówienia nr 6
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 7 - Część zamówienia nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - Część zamówienia nr 7
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 8 - Część zamówienia nr 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8 - Część zamówienia nr 8