2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego na potrzeby doposażenia Centrów Przetwarzania Danych PGW Wody Polskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego na potrzeby doposażenia Centrów Przetwarzania Danych PGW Wody Polskie (serwery, wirtualizacja, pamięć masowa, backup/deduplikacja) oraz modernizacja warstwy dostępowej (load balancing/WAF), wraz z usługami wdrożeniowymi i utrzymaniowymi, które działa w architekturze rozproszonej (dwa ośrodki przetwarzania danych: podstawowy i zapasowy) z wymaganiami wysokiej dostępności i odtwarzania po awarii (HA/DR). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 98768-2026
Interne Kennung: KAP.270.2.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32422000 Netzkomponenten, 32413100 Router für Netzwerke, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001