2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu wraz z rozbudową i integracją systemów informatycznych Szpitala w Tucholi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ,,Dostawa sprzętu wraz z rozbudową i integracją systemów informatycznych Szpitala w Tucholi’’, w ramach projektu Nowoczesna opieka zdrowotna - cyfrowa transformacja Szpitala Tucholskiego Sp. z o.o. realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1) Szczegółowym opisie technicznym zaoferowanego sprzętu, licencji, usług zawierającym specyfikację techniczną - załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32413100 Router für Netzwerke, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 32420000 Netzausrüstung, 31213300 Kabelverteilschrank, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP/4/2026