See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een sociaal secretariaat
Beschreibung: Aanstelling van een sociaal secretariaat waarbij voor de uitvoering van de technische bepalingen gebruik gemaakt zal worden van een softwarepakket (webapplicatie of client/serverapplicatie).
Interne Kennung: PPP0PS-444/6065/2026009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026009_1