See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego/urządzeń medycznych dla potrzeb Szpitala Powiatowego w Pruszkowie, z możliwością składania ofert częściowych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sprzęt rehabilitacyjni i inne drobny sprzęt
Beschreibung: Część 1 – Sprzęt rehabilitacyjni i inne drobny sprzęt
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Łóżko elektryczne o podwyższonym standardzie 62 szt.
Beschreibung: Część 2 – Łóżko elektryczne o podwyższonym standardzie 62 szt.
Interne Kennung: ZP.272.03.2026
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Fotel kąpielowy – 2 szt.
Beschreibung: Część 3 – Fotel kąpielowy – 2 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Łóżko kąpielowe - 2 szt.
Beschreibung: Część 4 – Łóżko kąpielowe - 2 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Waga najazdowa – 1 szt.
Beschreibung: Część 5 – Waga najazdowa – 1 szt.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Podnośnik sufitowy – 15 szt.
Beschreibung: Część 6 – Podnośnik sufitowy – 15 szt.