See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO OZNACZEŃ ALERGOLOGICZNYCH I AUTOIMMUNOLOGICZNYCH WRAZ Z DZIERŻAWĄ SPRZĘTU
Beschreibung: 1. Przedmiotowe zamówienie obejmuje dostawę testów do oznaczeń alergologicznych i autoimmunologicznych podzielonych na 2 części. 2. Wymagania szczegółowe odnośnie przedmiotu zamówienia: 1) rodzaje testów, ich szacowane ilości oraz wymagania minimalne stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określają załączniki: nr 7-1, 7-2 (Formularz asortymentowo-cenowy, wymagania minimalne), 2) dopuszcza się niewielkie przesunięcia ilościowe pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi, w ramach 30% wartości netto przedmiotu umowy, przy zachowaniu ogólnej wartości przedmiotu umowy, 3) oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania przez aktualnie obowiązujące przepisy prawne, 4) realizacja dostaw cząstkowych: do 3 razy w miesiącu, wg zapotrzebowania Zamawiającego 5) maksymalny czas oczekiwania na dostawę cząstkową: do 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, 6) do pierwszej dostawy na rzecz Zamawiającego Wykonawca dołączy odpowiednie karty charakterystyki preparatów niebezpiecznych - jeśli dotyczy. 3. Wszelkie wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, mogące wystąpić w dokumentacji przetargowej, służą jedynie określeniu standardu i należy je traktować wyłącznie jako przykładowe. Wymienione materiały i produkty mogą być zastąpione innymi - równoważnymi.
Interne Kennung: DIG.290.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PANELE ALERGOLOGICZNE I CELIAKII
Beschreibung: Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 1. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części wyodrębnionych przez Zamawiającego w Formularzu asortymentowo –cenowym (wymagania minimalne) i oznaczonych odpowiednio numerami: pakiet nr 1– załącznik nr 7-1, pakiet nr 2 – załącznik nr 7-2. 2. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 3. Każda z części podlega odrębnej ocenie przez Zamawiającego. 4. Na każdą część zamówienia Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 5. rodzaje testów, ich szacowane ilości oraz wymagania minimalne stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określają załączniki: nr 7-1, 7-2 (Formularz asortymentowo-cenowy, wymagania minimalne) odpowiednio do pakietu, na który wykonawca składa ofertę.
Interne Kennung: pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: MULTIPARAMETROWE TESTY ALERGOLOGICZNE
Interne Kennung: pakiet 2