See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een dienstverlener voor het leveren van managementdiensten: Sectormanager
Beschreibung: Flanders Make vzw is het strategisch onderzoekscentrum voor de maakindustrie in Vlaanderen met als missie om de competitiviteit van bedrijven te versterken door middel van innovatieve technologische ontwikkelingen. Ze ondersteunt bedrijven bij de digitalisering, automatisering en verduurzaming van productieprocessen en producten, met een focus op slimme en verbonden machines, voertuigen en productiesystemen. Door samenwerking met industriële en academische partners vertaalt Flanders Make vzw baanbrekend onderzoek naar praktische toepassingen die bedrijven helpen om efficiënter, flexibeler en duurzamer te produceren. Zo draagt zij bij aan de groei en internationale concurrentiekracht van de Vlaamse maakindustrie. Deze opdracht heeft als voorwerp het aanstellen van een dienstverlener voor het leveren van managementdiensten: Sectormanager. De sectormanager zal fungeren als een brug tussen bedrijven, technologie en onderzoek door ervoor te zorgen dat inzichten uit onderzoek een economische en/of ecologische impact teweegbrengen op bedrijven uit de toepasselijke sector.
Interne Kennung: WOO-FM2026-062
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOO-FM2026-062 - 1
Interne Kennung: 1