232695-2026 - Wettbewerb
Polen – Zählinstrumente – Dostawa aparatury kontrolno-pomiarowej (AKP) oraz specjalistycznych narzędzi do samolotów C-295M i M28B/PT z awioniką glass cockpit w zakresie 6 zadań.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury kontrolno-pomiarowej (AKP) oraz specjalistycznych narzędzi do samolotów C-295M i M28B/PT z awioniką glass cockpit w zakresie 6 zadań.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kontrolno-pomiarowej (AKP) oraz specjalistycznych narzędzi do samolotów C-295M i M28B/PT z awioniką GLASS COCKPIT, w zakresie 6 zadań: Zadanie nr 1 – Tester hydrauliczny AC21898180, Zadanie nr 2 – Scaner PROBE KIT SUB-8-64. Zadanie nr 3 – Zestaw do dynamicznego wyważania śmigła 915-18205 VXP/EVXP KIT. Zadanie nr 4 – Tester przenośny automatyczny MPS43B. Zadanie nr 5 – Tester AVX-10K CNS KIT (IFR4000/6000 COMBO). Zadanie nr 6 – Urządzenie do badań z zestawem. Opis części zamówienia znajduje się w zał. nr nr 4 – „Szczegółowa oferta cenowa zadania nr 1 - 6". Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia przedstawiają: -zał. nr 3 – „Projektowane postanowienia umowy” -zał. nr 4 – „Szczegółowa oferta cenowa zadania nr 1 - 6 ” -zał. nr 6 – „Opis przedmiotu zamówienia” . Zamawiający zgodnie z art. 257 Ustawy przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia w następstwie nieprzyznania Zamawiającemu środków publicznych na realizację zamówienia. 2. Dostawa zostanie zrealizowana w terminie: rozpoczęcie: niezwłocznie po podpisaniu umowy, zakończenie: 200 dni od zawarcia umowy, nie dłużej niż do 30.10.2026r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Testera hydrauliczny AC21898180
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testera hydraulicznego AC21898180.
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje w zakresie zadania nr 1 realizacji zamówienia w ramach opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Scaner PROBE KIT SUBK-8-64
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Scanera PROBE KIT SUBK-8-64.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje w zakresie zadania nr 2 realizacji zamówienia w ramach opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Zestaw do dynamicznego wyważania śmigła 915-18205 VXP/EVXP KIT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do dynamicznego wyważania śmigła 915-18205 VXP/EVXP KIT.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje w zakresie zadania nr 3 realizacji zamówienia w ramach opcji.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Tester przenośny automatyczny MPS43B.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testera przenośnego automatycznego MPS43B.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w zakresie zadania nr 4 realizację zamówienia w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach opcji. 1. Prawo opcji: a) Uruchomienie opcji nastąpi po wyczerpaniu dostaw w zamówieniu podstawowym oraz po uzyskaniu przez Zamawiającego środków finansowych. b) Skorzystanie przez Zamawiającego z opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy według cen jednostkowych określonych w umowie. Prawo opcji w niniejszym postępowaniu polega na możliwości zamówienia dodatkowych ilości towaru oprócz ilości podstawowych, w ramach opcji określonej w zał. nr 1 do Umowy – „Szczegółowa oferta cenowa - zadanie nr 4”. c) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość towaru dostarczana w ramach opcji będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych na ten cel. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. d) Zamawiający może z opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości towaru określonej dla opcji w – „Szczegółowej ofercie cenowej - zadanie nr 4” w całym okresie obowiązywania umowy. e) Zamawiający powiadomi pisemnie Wykonawcę o zamiarze skorzystania z opcji, zakresie oraz terminach realizacji dostaw opcjonalnych. Skorzystanie z opcji nie wymaga aneksowania umowy. f) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie wg cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego. g) Dostawy realizowane w ramach opcji muszą spełniać wszystkie wymagania jak dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Testera AVX002ADMIL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testera AVX002ADMIL.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje w zakresie zadania nr 5 realizacji zamówienia w ramach opcji.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Urządzenie do badań z zestawem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do badań z zestawem.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje w zakresie zadania nr 6 realizacji zamówienia w ramach opcji.