232700-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartung und Reparatur von Zentralrechnern – Serwis pogwarancyjny serwerów Mainframe z16 wraz z Stacjami TKE.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSerwis pogwarancyjny serwerów Mainframe z16 wraz z Stacjami TKE.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest serwis pogwarancyjny serwerów Mainframe z16 wraz z dwoma Stacjami TKE: • Serwer A - 3931-A01 z kategorii Z3 model 709 (Zamawiający w ramach odrębnej umowy posiada możliwość rozbudowy Serwera A do modelu 710 lub 711). • Serwer B - 3931-A01 z kategorii Z3 model 702 (Zamawiający w ramach odrębnej umowy posiada możliwość rozbudowy Serwera B do modelu 703 lub 704). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 12 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Realizacja umowy wiąże się z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli „poufne”, na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2025 r., poz. 1209).
Interne Kennung993200.271.017.2026-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312100 Wartung und Reparatur von Zentralrechnern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Serwis pogwarancyjny serwerów Mainframe z16 wraz z Stacjami TKE”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest serwis pogwarancyjny serwerów Mainframe z16 wraz z dwoma Stacjami TKE: • Serwer A - 3931-A01 z kategorii Z3 model 709 (Zamawiający w ramach odrębnej umowy posiada możliwość rozbudowy Serwera A do modelu 710 lub 711). • Serwer B - 3931-A01 z kategorii Z3 model 702 (Zamawiający w ramach odrębnej umowy posiada możliwość rozbudowy Serwera B do modelu 703 lub 704). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 12 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Realizacja umowy wiąże się z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli „poufne”, na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2025 r., poz. 1209). Zamawiający przeznacza następującą kwotę na sfinansowanie zamówienia: 59 797 601,28 zł z podatkiem VAT.