See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Poświętne w 2025 roku z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Poświętne w okresie 2025 roku z podziałem na części”: Część Nr I „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Poświętne oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Kielczykowizna”. Część Nr II „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Poświętnem, placówek, szkolno – przedszkolnych, Gminnego Żłobka w Poświętnem oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Poświętne”. Część Nr III „Odbiór i transport nieczystości ciekłych z placówek szkolno – przedszkolnych, Gminnego Żłobka w Poświętnem, Urzędu Gminy w Poświętnem, Zakładu Gospodarki Komunalnej w Poświętnem/Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem, zbiornika bezodpływowego znajdującego się na terenie nieruchomości pod adresem Poświętne ul. Szkolna 3”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1A do niniejszej specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 626722-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Poświętne oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Kielczykowizna"
Beschreibung: "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Poświętne oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Kielczykowizna". Przedmiot zamówienia określono oraz opisano w SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ, we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. Wewnętrzny identyfikator postępowania ZP.271.14.2024. 1. Termin realizacji zamówienia: 12 miesięcy począwszy od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2025r. (tj. od 1 stycznia 2025r. do 31 grudnia 2025r.)
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Poświętnem, placówek szkolno – przedszkolnych, Gminnego Żłobka w Poświętnem oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Poświętne”.
Beschreibung: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Poświętnem, placówek szkolno – przedszkolnych, Gminnego Żłobka w Poświętnem oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Poświętne”. Przedmiot zamówienia określono oraz opisano w SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ, we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. Wewnętrzny identyfikator postępowania ZP.271.14.2024. 1. Termin realizacji zamówienia: 12 miesięcy począwszy od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2025r. (tj. od 1 stycznia 2025r. do 31 grudnia 2025r.)
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: „Odbiór i transport nieczystości ciekłych z placówek szkolno – przedszkolnych, Gminnego Żłobka w Poświętnem, Urzędu Gminy w Poświętnem, Zakładu Gospodarki Komunalnej w Poświętnem/Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem, zbiornika bezodpływowego znajdującego się na terenie nieruchomości pod adresem Poświętne ul. Szkolna 3”. Przedmiot zamówienia określono oraz opisano w SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ, we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. Wewnętrzny identyfikator postępowania ZP.271.14.2024. Termin realizacji zamówienia: 12 miesięcy począwszy od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2025r. (tj. od 1 stycznia 2025r. do 31 grudnia 2025r.)
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste