2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti a modernizace administrativního objektu Olšanská 4, Praha 3 - TDI a koordinátor BOZP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služby technického dozoru investora a služby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci při realizaci stavby, kterou je: Snížení energetické náročnosti a modernizace administrativního objektu Olšanská a bude členěno do dvou základních stavebních objektů (SO): SO1 snížení energetické náročnosti objektu Olšanská, a to zejména zateplením obvodového pláště a výměnou výplní otvorů a zateplením střešního pláště a SO2 modernizace administrativního objektu Olšanská, úprava vnitřních rozvodů, instalací a prostorového řešení. Podrobné informace o veřejné zakázce na stavební práce, při jejíž realizaci budou výše uvedené služby TDI a koordinátora BOZP a PO poskytovány, jsou uveřejněny na profilu zadavatele NEN pod názvem: Snížení energetické náročnosti a modernizace administrativního objektu Olšanská 4, Praha 3 realizace a číslem: N006/21/V00023143.
Interne Kennung: ZSMV-N-05627/VZ-2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služby technického dozoru investora a služby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci při realizaci stavby, kterou je: Snížení energetické náročnosti a modernizace administrativního objektu Olšanská a bude členěno do dvou základních stavebních objektů (SO): SO1 snížení energetické náročnosti objektu Olšanská, a to zejména zateplením obvodového pláště a výměnou výplní otvorů a zateplením střešního pláště a SO2 modernizace administrativního objektu Olšanská, úprava vnitřních rozvodů, instalací a prostorového řešení. Podrobné informace o veřejné zakázce na stavební práce, při jejíž realizaci budou výše uvedené služby TDI a koordinátora BOZP a PO poskytovány, jsou uveřejněny na profilu zadavatele NEN pod názvem: Snížení energetické náročnosti a modernizace administrativního objektu Olšanská 4, Praha 3 realizace a číslem: N006/21/V00023143