2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pokročilý zobrazovací systém s vysokým rozlišením umožňující snímání hlubokých struktur v intaktní tkáni
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pokročilého zobrazovacího systému s vysokým rozlišením umožňujícího snímání hlubokých struktur v intaktní tkáni s veškerým potřebným a nezbytným příslušenstvím a zajištění jeho funkční technické integrace s pulzním femto-sekundovým laserem pro tří-fotonovou excitaci fluorescence a optickým stolem, jež jsou blíže specifikovány v příloze č. 6b zadávací dokumentace (Technická specifikace pulzního laseru, optického stolu a instalační místnosti). Technické parametry požadovaného předmětu plnění jsou definovány v rámci Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 6a zadávací dokumentace. Technická specifikace je vypracována v anglickém jazyce z důvodu eliminace interpretačních odchylek vzniklých z důvodu překladu anglicko-jazyčných termínů. Nedílnou součástí dodávky je dále doprava do místa plnění, instalace, uvedení do požadovaného provozu, odzkoušení, zaškolení obsluhy, předání návodů apod. (podrobněji viz Příloha č. 7 (Návrh smlouvy) zadávací dokumentace). Zadavatel požaduje zařízení nové, nikoliv demo, repasované nebo jakkoliv již dříve použité.
Interne Kennung: 01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
5. Los
Los: LOT-0001