See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, płynów infuzyjnych, żywienia, podtlenku azotu i środków dezynfekcyjnych dla SP ZOZ w Obornikach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, płynów infuzyjnych, żywienia, podtlenku azotu i środków dezynfekcyjnych dla SP ZOZ w Obornikach, opisany w 34 Pakietach : Pakiet nr 1: Leki Pakiet nr 2: Leki Pakiet nr 3: Leki Pakiet nr 4: Leki Pakiet nr 5: Leki Pakiet nr 6: Leki Pakiet nr 7: Leki Pakiet nr 8: Leki Pakiet nr 9: Leki Pakiet nr 10: Leki Pakiet nr 11: Leki Pakiet nr 12: Leki Pakiet nr 13: Leki Pakiet nr 14: Leki Pakiet nr 15: Leki Pakiet nr 16: Leki Pakiet nr 17: Leki Pakiet nr 18: Leki Pakiet nr 19: Leki Pakiet nr 20: Leki Pakiet nr 21: Leki Pakiet nr 22: Płyny infuzyjne Pakiet nr 23: Płyny infuzyjne Pakiet nr 24: Płyny infuzyjne Pakiet nr 25: Żywienie Pakiet nr 26: Żywienie Pakiet nr 27: Żywienie Pakiet nr 28: Testy Pakiet nr 29: Gazy medyczne Pakiet nr 30: Dezynfekcja rąk, skóry, błon śluzowych Pakiet nr 31: Preparaty antyseptyczne Pakiet nr 32: Dezynfekcja małych powierzchni i sprzętu medycznego Pakiet nr 33: Dezynfekcja i mycie narzędzi Pakiet nr 34: Dezynfekcja myjni 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 800160-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Leki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Płyny infuzyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Żywienie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Gazy medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.