232766-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie usług gastronomicznych dla uczestników szkoleń w Wydziale Rozwoju Kompetencji w Zakopanem w Oddziale ZUS w Nowym Sączu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług gastronomicznych dla uczestników szkoleń w Wydziale Rozwoju Kompetencji w Zakopanem w Oddziale ZUS w Nowym Sączu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług gastronomicznych polegających na przygotowywaniu, gotowaniu oraz wydawaniu przez Wykonawcę całodziennych posiłków dla uczestników szkoleń, warsztatów oraz dla innych osób skierowanych w ramach zleconych zadań do obiektów Zamawiającego. Usługa gastronomiczna będzie obejmowała przygotowanie i wydawanie śniadań, obiadów, kolacji, poczęstunków, serwisów kawa/herbata. 2.Usługa gastronomiczna będzie świadczona w budynku przy ul. Gimnazjalnej 8, w udostępnionych przez Zamawiającego na ten cel pomieszczeniach o łącznej powierzchni 149,61 m2 na podstawie umowy najmu. 3.Zamówienie będzie realizowane przez okres 30 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 29.06.2026 r lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy, w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze. 4.Przewidywana liczba posiłków w okresie obowiązywania umowy wyniesie: 4.1.Śniadanie-30 000 4.2. Obiad-30 000 4.3.Kolacja-28 000 4.4.Poczęstunek-32 000 4.5.Serwis kawa/herbata-34 500 5.Zamawiający wskazuje, iż liczby wyszczególnionych rodzajów posiłków (głównych, poczęstunku, serwisu kawa/herbata) wskazane w pkt 4 są wielkościami prognozowanymi, rzeczywista liczba zamówionych posiłków głównych, poczęstunku, serwisu kawa/herbata może być zmienna w zależności od liczby uczestników i faktycznie przeprowadzonych szkoleń, warsztatów, zadań zleconych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian ilościowych (zwiększenia/ zmniejszenia) pomiędzy poszczególnymi rodzajami posiłków wskazanych w pkt 4 z zastrzeżeniem, iż w wyniku wprowadzonych zmian nie zostanie przekroczona wartość Umowy. 6. Zamawiający nie gwarantuje wyczerpania łącznej kwoty określonej w umowie, a Wykonawca nie może skutecznie wnosić z tego tytułu roszczeń. W skali całej umowy, Zamawiający gwarantuje jej minimalny zakres wykonania wynoszący 60% wartości umowy. Po osiągnięciu wartości minimalnej świadczenia, ustalonej zgodnie ze zdaniem poprzedzającym, Zamawiający nie będzie zobowiązany do składania Wykonawcy dalszych dyspozycji co do przygotowywania posiłków w pozostałym zakresie (tj. wykraczającym ponad wskazaną, gwarantowaną 60% wartość umowy). 7.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami jakościowymi (rodzaj zamawianych posiłków, charakterystyka ich przygotowania, podania) oraz ilościowymi dotyczącymi realizacji usługi gastronomicznej, został zawarty w Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) do Projektowanych postanowień umowy.
Interne Kennung220000.271.1.2026-ZAP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert zgodnie z dyspozycją wynikającą z art. 360 pkt 3 ustawy pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55510000 Dienstleistungen von Kantinen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług gastronomicznych polegających na przygotowywaniu, gotowaniu oraz wydawaniu przez Wykonawcę całodziennych posiłków dla uczestników szkoleń, warsztatów oraz dla innych osób skierowanych w ramach zleconych zadań do obiektów Zamawiającego. Usługa gastronomiczna będzie obejmowała przygotowanie i wydawanie śniadań, obiadów, kolacji, poczęstunków, serwisów kawa/herbata. 2.Usługa gastronomiczna będzie świadczona w budynku przy ul. Gimnazjalnej 8, w udostępnionych przez Zamawiającego na ten cel pomieszczeniach o łącznej powierzchni 149,61 m2 na podstawie umowy najmu. 3.Zamówienie będzie realizowane przez okres 30 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 29.06.2026 r lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy, w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze. 4.Przewidywana liczba posiłków w okresie obowiązywania umowy wyniesie: 4.1.Śniadanie-30 000 4.2. Obiad-30 000 4.3.Kolacja-28 000 4.4.Poczęstunek-32 000 4.5.Serwis kawa/herbata-34 500 5.Zamawiający wskazuje, iż liczby wyszczególnionych rodzajów posiłków (głównych, poczęstunku, serwisu kawa/herbata) wskazane w pkt 4 są wielkościami prognozowanymi, rzeczywista liczba zamówionych posiłków głównych, poczęstunku, serwisu kawa/herbata może być zmienna w zależności od liczby uczestników i faktycznie przeprowadzonych szkoleń, warsztatów, zadań zleconych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian ilościowych (zwiększenia/ zmniejszenia) pomiędzy poszczególnymi rodzajami posiłków wskazanych w pkt 4 z zastrzeżeniem, iż w wyniku wprowadzonych zmian nie zostanie przekroczona wartość Umowy. 6. Zamawiający nie gwarantuje wyczerpania łącznej kwoty określonej w umowie, a Wykonawca nie może skutecznie wnosić z tego tytułu roszczeń. W skali całej umowy, Zamawiający gwarantuje jej minimalny zakres wykonania wynoszący 60% wartości umowy. Po osiągnięciu wartości minimalnej świadczenia, ustalonej zgodnie ze zdaniem poprzedzającym, Zamawiający nie będzie zobowiązany do składania Wykonawcy dalszych dyspozycji co do przygotowywania posiłków w pozostałym zakresie (tj. wykraczającym ponad wskazaną, gwarantowaną 60% wartość umowy). 7.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami jakościowymi (rodzaj zamawianych posiłków, charakterystyka ich przygotowania, podania) oraz ilościowymi dotyczącymi realizacji usługi gastronomicznej, został zawarty w Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) do Projektowanych postanowień umowy