2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Organizacja wyjazdu małopolskich MŚP na Targi gospodarcze Wietnam Expo 2026 w Hanoi”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja wyjazdu dla przedstawicieli małopolskich przedsiębiorców na Targi Wietnam Expo 2026 w Hanoi, które odbywają się w terminie 08-11 kwietnia 2025 r. w ramach projektu „GoExport Małopolska”. Zamówienie obejmuje wykonanie całej usługi, w tym przygotowanie, nadzór i koordynację wyjazdu, organizację transportu lotniczego, organizację transportu osób w miejscu targów, wyżywienie uczestników, organizację zakwaterowania wszystkich uczestników targów wraz ze śniadaniem, ubezpieczenie, organizację warsztatów, usługi tłumaczeniowe zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ. UWAGA! W przypadku zmiany terminu Targów lub ich odwołania w formule tradycyjnej, a także gdy sytuacja polityczna lub epidemiczna w kraju lub w kraju/mieście targów to uniemożliwia, Zamawiający będzie posiadał uprawnienie do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 5) uPzp lub odstąpienia od umowy na podstawie art. 456 ust. 1 pkt 1 uPzp. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 15918-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja wyjazdu małopolskich MŚP na Targi gospodarcze Wietnam Expo 2026 w Hanoi