2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor Afvalinzameling en -verwerking ten behoeve van Stichting Kindante
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met één (1) opdrachtnemer betreft afvalinzameling en -verwerking. Daarnaast heeft Stichting Kindante als doel om de komende jaren meer afval te scheiden en te recyclen en wilt haar afvaldienstverlening optimaal aan laten sluiten bij de huisvesting. De primaire verantwoordelijkheid van de leverancier bestaat uit het, van Stichting Kindante voortvloeiende afval, gescheiden inzamelen bij de centrale opslagpunten van afval, het afvoeren van dit afval en het op een correcte wijze verwerken ervan. Daarnaast stelt de opdrachtnemer daartoe bestemde en geschikte containers/ inzamelmiddelen ter beschikking aan Stichting Kindante. Stichting Kindante heeft de ambitie om toe te werken naar een beoogde situatie waarin afvalscheiding in toenemende mate plaatsvindt. 43 locaties
Interne Kennung: 2025-4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Afvalinzameling en -verwerking
Beschreibung: Zie Beschrijvend document incl. bijlagen. 43 locaties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst bevat een herzieningsclausule