See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léková molekula – Albumin – společné zadávání
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivého přípravku „Albumin“ dle uvedené specifikace na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatelem dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne Kennung: 536/VZOŘ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141540 Albumin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141540 Albumin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Albumin 200g/l;100ml, inf. roztok
Interne Kennung: Albumin 200g/l;100ml, inf. roztok