23293-2024 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa leków programowych i do chemioterapii dla USK nr 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków programowych i do chemioterapii dla USK nr 1
Beschreibung: Dostawa leków programowych i do chemioterapii dla USK nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-261-109/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 1 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 2 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 3 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 4 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 5 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 6 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 7 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 8 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 Lek Chemioterapia
Beschreibung: PAKIET NR 9 Lek Chemioterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 Program lekowy
Beschreibung: PAKIET NR 10 Program lekowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 Program lekowy
Beschreibung: PAKIET NR 11 Program lekowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 Program lekowy
Beschreibung: PAKIET NR 12 Program lekowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 Program lekowy
Beschreibung: PAKIET NR 13 Program lekowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13