See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud på indkøb og levering af ramper/kiler til dørtrin, køreplader samt stationære ramper til Jysk Fællesindkøb
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb og levering af ramper/kiler til dørtrin og køreplader til borgere med bevilling efter servicelovens § 112, samt stationære ramper til borgere med bevilling efter servicelovens § 112 eller §116, samt ordregivers hjælpemiddeldepot.
Interne Kennung: Udbud på ramper/kiler
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196100 Hilfsmittel für ältere Leute
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Delaftale 1 - ramper/kiler til dørtrin
Beschreibung: Delaftale 1 vedrører indkøb og levering af ramper/kiler til dørtrin til borgere med bevilling efter servicelovens § 112 samt ordregivers hjælpemiddeldepot.
Interne Kennung: 1-0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ordregiver har option på at forlænge aftalen med 2 x op til 12 måneder på uændrede vilkår.
Los: LOT-0002
Titel: Delaftale 2 - køreplader
Beschreibung: Delaftale 2 vedrører indkøb og levering af køreplader til borgere med bevilling efter servicelovens § 112 samt ordregivers hjælpemiddeldepot.
Interne Kennung: 2-1
Los: LOT-0003
Titel: Delaftale 3 - stationære ramper
Beschreibung: Delaftale 3 vedrører indkøb og levering af stationære ramper til borgere med bevilling efter servicelovens § 112 eller §116, samt ordregivers hjælpemiddeldepot.
Interne Kennung: 3-2