See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania siedziby oraz przyległych terenów Oddziału Regionalnego w Lublinie Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przy ul Łęczyńskiej 1 oraz w Kraśniku przy ul Kolejowej 24
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania siedziby oraz przyległych terenów Oddziału Regionalnego w Lublinie Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przy ul Łęczyńskiej 1 oraz w Kraśniku przy ul Kolejowej 24 2. Szczegółowy zakres czynności i wykaz powierzchni określone zostały w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 648095-2024
Interne Kennung: DZP-OL.2610.409.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury w tym sposób przygotowania i składania ofert oraz sposób komunikowania się Zamawiającego z Wykonawcami określone zostały w Rozdziałach XIV-XVI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314000 Grundstückspflege, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lublin
Beschreibung: Szczegółowy zakres czynności i wykaz powierzchni określone zostały w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Los: LOT-0002
Titel: Kraśnik
Interne Kennung: Część 2